Hukuk Hizmetinden Fazlası ...

Hakkımızda

NHD Hukuk & Arabuluculuk
Orta ve küçük ölçekli işletmelerden , holdinglere kadar bireylerden yerel ve uluslararası kuruluşlara kadar geniş bir çerçevede hukuki danışmanlık, avukatlık ve arabuluculuk hizmetleri sunan klasik hukuk modeline ilişkin anlayışı modern kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden şekillendiren bir hukuk bürosudur. Tüm bu hizmetleri verirken de müvekkil ve danışanlarının aradığı bireysel ilgiyi de ön planda tutarak avukatlık hizmetinin ötesine geçmekte ve müvekkilerinin ihtiyaçlarına göre yaratıcı çözümler üreterek hizmet vermektedir.

NHD Hukuk; Gelişen ve sürekli değişen dünyada; müvekkillerinin ihtiyaçlarını daha iyi analiz ederek yenilikçi, modern, pratik, teknolojiye dayalı mekanizmalarımız ile sürece daha hakim olmakla birlikte sıkı güven ve sadakat temeline dayalı , uzun süreli müvekkil ilişkilerine odaklıdır.

Tüm çalışma prensibinde şefaflığı ön planda tutarak, müvekkilerin iş süreçlerini anlayarak ve sıkıntılarını benimseyerek iş modeline ve zaman sınırlamalarına, ilgili sektöre özel güncel mevzuata uygun çözümler üreterek, alınmasını önerdiği kararların odaklanılan işin yapısını nasıl etkileyeceğinin bilinciyle hareket etmektedir.